See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaży energii elektrycznej w latach 2027-2029
Beschreibung: Zamawiający, w okresie obowiązywania umowy, prognozuje zużycie energii elektrycznej na poziomie, odpowiednio: 1. Dla Zadania nr 1 - do 2 916 MWh (w tym ok. 756 MWh w szczycie przedpołudniowym, ok. 360 MWh w szczycie popołudniowym i ok. 1 800 MWh w pozostałych godzinach doby), 2. Dla Zadania nr 2 - do 2 729 MWh (w tym ok. 562 MWh w szczycie przedpołudniowym, ok. 378 MWh w szczycie popołudniowym i ok. 1 789 MWh w pozostałych godzinach doby), 3. Dla Zadania nr 3 - do 2 696 MWh (w tym ok. 1 469 MWh w strefie szczytowej i ok. 1 227 MWh w strefie pozaszczytowej), 4. Dla Zadania nr 4 - do 266 MWh (w tym ok. 119 MWh w strefie szczytowej i ok. 147 MWh w strefie pozaszczytowej). Zamawiający informuje, że zakres przedmiotu zamówienia, w tym możliwość zmian zostanie określony w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: 1/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie będzie procedowane na podstawie art. 132 ustawy PZP , w trybie przetargu nieograniczonego - Zamówienie podzielone będzie na 4 zadania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - sprzedaży energii elektrycznej dla potrzeb TRAFOSTACJI BASEN znajdującej się na terenie kompleksu przy ul. Szubińskiej 105 w Bydgoszczy.
Beschreibung: Zamawiający, w okresie obowiązywania umowy, prognozuje zużycie energii elektrycznej na poziomie, odpowiednio: Dla Zadania nr 1 - sprzedaży energii elektrycznej dla potrzeb TRAFOSTACJI BASEN znajdującej się na terenie kompleksu przy ul. Szubińskiej 105 w Bydgoszczy - do 2 916 MWh (w tym ok. 756 MWh w szczycie przedpołudniowym, ok. 360 MWh w szczycie popołudniowym i ok. 1 800 MWh w pozostałych godzinach doby). Zamawiający informuje, że zakres przedmiotu zamówienia, w tym możliwość zmian zostanie określony w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: 1/PN/2026 zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - sprzedaży energii elektrycznej dla potrzeb TRAFOSTACJI 3NSB znajdującej się na terenie kompleksu przy ul. B. Potockiego 14 w Bydgoszczy.
Beschreibung: Dla Zadania nr 2 - sprzedaży energii elektrycznej dla potrzeb TRAFOSTACJI 3NSB znajdującej się na terenie kompleksu przy ul. B. Potockiego 14 w Bydgoszczy - do 2 729 MWh (w tym ok. 562 MWh w szczycie przedpołudniowym, ok. 378 MWh w szczycie popołudniowym i ok. 1 789 MWh w pozostałych godzinach doby),
Interne Kennung: 1/PN/2026 Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 sprzedaży energii elektrycznej dla potrzeb TRAFOSTACJI KOSZARY Nr 2 znajdującej się na terenie kompleksu przy ul. Szubińskiej 105 w Bydgoszczy,
Beschreibung: Dla Zadania nr 3 - sprzedaży energii elektrycznej dla potrzeb TRAFOSTACJI KOSZARY Nr 2 znajdującej się na terenie kompleksu przy ul. Szubińskiej 105 w Bydgoszczy - do 2 696 MWh (w tym ok. 1 469 MWh w strefie szczytowej i ok. 1 227 MWh w strefie pozaszczytowej).
Interne Kennung: 1/PN/2026 Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - sprzedaży energii elektrycznej dla potrzeb TRAFOSTACJI PARK SAMOCHODOWY znajdującej się na terenie kompleksu przy ul. Szubińskiej 105 w Bydgoszczy.
Beschreibung: Dla Zadania nr 4 - sprzedaży energii elektrycznej dla potrzeb TRAFOSTACJI PARK SAMOCHODOWY znajdującej się na terenie kompleksu przy ul. Szubińskiej 105 w Bydgoszczy - do 266 MWh (w tym ok. 119 MWh w strefie szczytowej i ok. 147 MWh w strefie pozaszczytowej).
Interne Kennung: 1/PN/2026 Zadanie nr 4