301960-2026 - Wettbewerb
Polen – Batteriesätze – Magazyny energii dla istniejących instalacji fotowoltaicznych na potrzeby budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej w gminie Opinogóra Górna
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMagazyny energii dla istniejących instalacji fotowoltaicznych na potrzeby budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej w gminie Opinogóra Górna
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz kompleksowej realizacji zadania inwestycyjnego w tym dostawę, instalację oraz uruchomienie systemów magazynowania energii elektrycznej. 2. Zamówienie polega na: 1) przeprowadzeniu niezbędnych procedur formalno-prawnych i uzyskaniu wymaganych zgód, zezwoleń, postanowień bądź decyzji administracyjnych; 2) przeprowadzeniu niezbędnych procedur formalno-prawnych i uzyskaniu wymaganych zmian warunków przyłączeniowych do sieci dystrybucyjnej; 3) opracowaniu i realizacji harmonogramu rzeczowo-finansowego na wykonanie montażu instalacji systemu magazynowania energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznej i podłączenia jej do istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej oraz instalacji PV; 4) opracowaniu dokumentacji projektowej dla zadania obejmującego projekty budowlane z branży elektroenergetycznej w zakresie montażu instalacji systemu magazynowania energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznej i podłączenia jej do istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej oraz instalacji PV, wraz z wymaganą dokumentacją budowlaną; 5) opracowaniu i realizacji harmonogramu prac obejmującego przygotowanie formalnych dokumentów i uzyskanie wszystkie potrzebne wpisy, zgody i warunki techniczne; 6) zakupie niezbędnych urządzeń, materiałów i zrealizowaniu dostawy; 7) wykonaniu niezbędnych robót budowlanych i instalacyjnych; 8) wykonanie montażu instalacji systemu magazynowania energii elektrycznej z instalacji PV i podłączenia jej do istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej oraz instalacji PV; 9) uruchomieniu zabudowanych urządzeń i wykonanych instalacji; 10) wykonaniu i dostarczeniu dokumentacji powykonawczej niezbędnej do prawidłowego użytkowania instalacji przez użytkowników; 11) opracowaniu specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót; 12) przeprowadzeniu niezbędnych procedur formalno-prawnych polegających na zgłoszeniu instalacji magazynu energii do OSD i uzyskaniu wpisu do odpowiednich rejestrów; 13) dokonaniu niezbędnych przeszkoleń dla obsługi; 14) świadczeniu usługi serwisowej przez 5 lat od momentu oddania instalacji do eksploatacji. 3 Zamówienie obejmuje wykonanie kompletnej dokumentacji budowlanej oraz wykonanie niżej wymienionych robót w zakresie: 1) dostawy i montażu instalacji systemów magazynowania energii elektrycznej działających na potrzeby istniejących instalacji fotowoltaicznych; 2) dostawy i montażu systemów zarządzania energią (EMS).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungenDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 09331000 Solarbatterien, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45400000 Baufertigstellung, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71355000 Vermessungsarbeiten, 71314200 Verwaltungsdienste für Energieversorgung, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten, 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten, 71520000 Bauaufsicht
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz kompleksowej realizacji zadania inwestycyjnego w tym dostawę, instalację oraz uruchomienie systemów magazynowania energii elektrycznej. 2 Zamówienie polega na: 1) przeprowadzeniu niezbędnych procedur formalno-prawnych i uzyskaniu wymaganych zgód, zezwoleń, postanowień bądź decyzji administracyjnych; 2) przeprowadzeniu niezbędnych procedur formalno-prawnych i uzyskaniu wymaganych zmian warunków przyłączeniowych do sieci dystrybucyjnej; 3) opracowaniu i realizacji harmonogramu rzeczowo-finansowego na wykonanie montażu instalacji systemu magazynowania energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznej i podłączenia jej do istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej oraz instalacji PV; 4) opracowaniu dokumentacji projektowej dla zadania obejmującego projekty budowlane z branży elektroenergetycznej w zakresie montażu instalacji systemu magazynowania energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznej i podłączenia jej do istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej oraz instalacji PV, wraz z wymaganą dokumentacją budowlaną; 5) opracowaniu i realizacji harmonogramu prac obejmującego przygotowanie formalnych dokumentów i uzyskanie wszystkie potrzebne wpisy, zgody i warunki techniczne; 6) zakupie niezbędnych urządzeń, materiałów i zrealizowaniu dostawy; 7) wykonaniu niezbędnych robót budowlanych i instalacyjnych; 8) wykonanie montażu instalacji systemu magazynowania energii elektrycznej z instalacji PV i podłączenia jej do istniejącej infrastruktury elektroenergetycznej oraz instalacji PV; 9) uruchomieniu zabudowanych urządzeń i wykonanych instalacji; 10) wykonaniu i dostarczeniu dokumentacji powykonawczej niezbędnej do prawidłowego użytkowania instalacji przez użytkowników; 11) opracowaniu specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót; 12) przeprowadzeniu niezbędnych procedur formalno-prawnych polegających na zgłoszeniu instalacji magazynu energii do OSD i uzyskaniu wpisu do odpowiednich rejestrów; 13) dokonaniu niezbędnych przeszkoleń dla obsługi; 14) świadczeniu usługi serwisowej przez 5 lat od momentu oddania instalacji do eksploatacji. 3 Zamówienie obejmuje wykonanie kompletnej dokumentacji budowlanej oraz wykonanie niżej wymienionych robót w zakresie: 1) dostawy i montażu instalacji systemów magazynowania energii elektrycznej działających na potrzeby istniejących instalacji fotowoltaicznych; 2) dostawy i montażu systemów zarządzania energią (EMS).
Interne KennungRIOŚ.P.042.2.2025
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen