301976-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Informationssysteme – Modernizace klinického informačního systému
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace klinického informačního systému
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka řešení inovovaného způsobu vedení zdravotnické dokumentace napříč všemi odbornými útvary nemocnice prostřednictvím centrálního informačního systému, který zajistí interoperabilní výměnu potřebných dat, jejich sdílení s oprávněnými uživateli, ať již v rámci nemocnice, či v rámci jiných zdravotnických zařízení. Cílem je také poskytnout přístup ke zdravotnické dokumentaci samotným pacientům. Celé řešení musí zajistit bezpečné uložení dat zdravotnické dokumentace a naplnit standardizovanou formu jejího sdílení prostřednictvím implementace datových rozhraní služeb elektronického zdravotnictví. Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací a konfigurací, nastavením a konsolidací pravidel a oprávnění spojených s předmětem dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele, integrace dodaného řešení na stávající IS, ověření funkčnosti a akceptační testování a zaškolení uživatelů a IT administrátorů zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky standardní záruční a pozáruční servis a podpora dodaného SW řešení, kapacity dodavatele na rozvojové činnosti a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne KennungUPMD-eH
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel uvedl ve Smlouvě o poskytování služeb provozní podpory inflační doložku, na základě které bude možné po uplynutí poskytování standardní záruční podpory vyrovnat zvýšené finanční náklady na straně vybraného dodavatele spojené s vývojem cenové hladiny na trhu v čase. Případné využití změny závazku nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky a musí přímo souviset s předmětem plnění veřejné zakázky.