301998-2025 - Ergebnis
Polen – Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung – Usługa udostępniania szlaków turystycznych i ścieżek przyrodniczych, parkingów i pola namiotowego na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego w sezonie turystycznym 2025 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa udostępniania szlaków turystycznych i ścieżek przyrodniczych, parkingów i pola namiotowego na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego w sezonie turystycznym 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa ruchu turystycznego w Bieszczadzkim Parku Narodowym (BdPN) polegająca na m.in. pobieraniu opłat i wydawaniu biletów za wstęp do BdPN, pobieraniu opłat za korzystanie z parkingów, pobieraniu opłat za korzystanie z pola namiotowego w Bereżkach oraz pola biwakowego Górna Wetlinka, sprzedaży wydawnictw i pozostałego asortymentu dostarczanego przez BdPN, utrzymywaniu czystości w sanitariatach i udzielaniu informacji turystycznej.
Vorherige Bekanntmachung: 33915-2025
Interne Kennung: Zp.261.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Punkt informacyjno-kasowy „Wołosate” (szlak niebieski – kierunek Tarnica szlak czerwony – kierunek Przełęcz Bukowska) obejmuje również: 1a. Wydawnictwa, pamiątki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa ruchu turystycznego w Bieszczadzkim Parku Narodowym (BdPN) polegająca na m.in. pobieraniu opłat i wydawaniu biletów za wstęp do BdPN, sprzedaży wydawnictw i pozostałego asortymentu dostarczanego przez BdPN, utrzymywaniu czystości w obrębie obsługiwanego punktu i udzielaniu informacji turystycznej.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Parking Wołosate
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa ruchu turystycznego w Bieszczadzkim Parku Narodowym (BdPN) polegająca na m.in. pobieraniu opłat i wydawaniu biletów za wstęp do BdPN, pobieraniu opłat za korzystanie z parkingu, sprzedaży wydawnictw i pozostałego asortymentu dostarczanego przez BdPN, utrzymywaniu czystości w sanitariatach i w obrębie obsługiwanego punktu i udzielaniu informacji turystycznej.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Punkt informacyjno-kasowy „Terebowiec” (szlak czerwony – kierunek Szeroki Wierch) obejmuje również: 3a. Parking 3b. -Wydawnictwa, pamiątki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa ruchu turystycznego w Bieszczadzkim Parku Narodowym (BdPN) polegająca na m.in. pobieraniu opłat i wydawaniu biletów za wstęp do BdPN, pobieraniu opłat za korzystanie z parkingu, sprzedaży wydawnictw i pozostałego asortymentu dostarczanego przez BdPN, utrzymywaniu czystości w obrębie obsługiwanego punktu i udzielaniu informacji turystycznej.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Punkt informacyjno-kasowy „Połonina Caryńska” (szlak czerwony – kierunek Połonina Caryńska) obejmuje również: 4a. Parking 4b. -Wydawnictwa, pamiątki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa ruchu turystycznego w Bieszczadzkim Parku Narodowym (BdPN) polegająca na m.in. pobieraniu opłat i wydawaniu biletów za wstęp do BdPN, pobieraniu opłat za korzystanie z parkingu, sprzedaży wydawnictw i pozostałego asortymentu dostarczanego przez BdPN, utrzymywaniu czystości w obrębie parkingu i obsługiwanego punktu oraz udzielaniu informacji turystycznej.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Punkt informacyjno-kasowy „Rzeczyca” (szlak niebieski – kierunek Wielka Rawka) obejmuje również: 5a Parking 5b -Wydawnictwa, pamiątki
Los: LOT-0006
Titel: Część 6. Punkt informacyjno-kasowy „Muczne” (szlak żółty – kierunek Bukowe Berdo) obejmuje również: 6a. -Wydawnictwa, pamiątki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa ruchu turystycznego w Bieszczadzkim Parku Narodowym (BdPN) polegająca na m.in. pobieraniu opłat i wydawaniu biletów za wstęp do BdPN, sprzedaży wydawnictw i pozostałego asortymentu dostarczanego przez BdPN, utrzymywaniu czystości w obrębie obsługiwanego punktu oraz udzielaniu informacji turystycznej.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7. Punkt informacyjno-kasowy „Bukowiec” (ścieżka przyr,-hist. „W dolinie górnego Sanu”) obejmuje również: 7a. Parking 7b. -Wydawnictwa, pamiątki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa ruchu turystycznego w Bieszczadzkim Parku Narodowym (BdPN) polegająca na m.in. pobieraniu opłat i wydawaniu biletów za wstęp do BdPN, pobieraniu opłat za korzystanie z parkingu, sprzedaży wydawnictw i pozostałego asortymentu dostarczanego przez BdPN, utrzymywaniu czystości w obrębie obsługiwanego punktu oraz udzielaniu informacji turystycznej.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8. Punkt informacyjno-kasowy „Tarnawa Niżna” (ścieżka przyr.-hist. „Tarnawa Niżna-Dźwiniacz Górny”, pieszo-rowerowa „Tarnawa”) obejmuje również: 8a. Parking 8b. -Wydawnictwa, pamiątki
Los: LOT-0009
Titel: Część 9. Punkt informacyjno-kasowy „Tarnawa – torfowiska” (ścieżka przyr. po torfowisku w Tarnawie, ścieżka pieszo-rowerowa Sokoliki) obejmuje również : 9a. Parking 9b. -Wydawnictwa, pamiątki
Los: LOT-0010
Titel: Część 10. Punkt informacyjno-kasowy „Pszczeliny-Widełki” (szlak niebieski – kierunek Bukowe Berdo) obejmuje również: 10 a. -Wydawnictwa, pamiątki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa ruchu turystycznego w Bieszczadzkim Parku Narodowym (BdPN) polegająca na m.in. pobieraniu opłat i wydawaniu biletów za wstęp do BdPN, sprzedaży wydawnictw i pozostałego asortymentu dostarczanego przez BdPN, utrzymywaniu czystości w obrębie parkingu i obsługiwanego punktu oraz udzielaniu informacji turystycznej.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11. Punkt informacyjno-kasowy „Bereżki” (szlak żółty – kierunek Przysłup Caryński) obejmuje również: 11a. Parking 11b. Pole namiotowe 11c. Wydawnictwa, pamiątki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa ruchu turystycznego w Bieszczadzkim Parku Narodowym (BdPN) polegająca na m.in. pobieraniu opłat i wydawaniu biletów za wstęp do BdPN, pobieraniu opłat za korzystanie z pola namiotowego i parkingu, sprzedaży wydawnictw i pozostałego asortymentu dostarczanego przez BdPN, utrzymywaniu czystości w obrębie parkingu, pola namiotowego i obsługiwanego punktu oraz udzielaniu informacji turystycznej. Termin zakończenia obsługi pola namiotowego( cz. 11b)- 31.10.2025 r
Los: LOT-0012
Titel: Część 12. Punkt informacyjno-kasowy „Przełęcz Wyżniańska” (szlak zielony – kierunek Mała Rawka lub Połonina Caryńska) obejmuje również: 12a. Parking 12b. -Wydawnictwa, pamiątki
Los: LOT-0013
Titel: Część 13. Punkt informacyjno-kasowy „Brzegi Górne” (szlak czerwony – kierunek Połonina Wetlińska lub Połonina Caryńska) obejmuje również : 13a Parking ,13b –Wydawnictwa, pamiątki
Los: LOT-0014
Titel: Część 14. Punkt informacyjno-kasowy „Przełęcz Wyżna – Wetlińska” (szlak żółty – kierunek Połonina Wetlińska) obejmuje również: 14a. -Wydawnictwa, pamiątki
Los: LOT-0015
Titel: Część 15. Punkt informacyjno-kasowy „Przełęcz Wyżna – Dział” (szlak żółty – kierunek Dział) obejmuje również: 15a. -Wydawnictwa, pamiątki
Los: LOT-0016
Titel: Część 16. Punkt informacyjno-kasowy „Stare Sioło” (szlak żółty – kierunek Przełęcz Orłowicza) obejmuje również : 16a. -Wydawnictwa, pamiątki
Los: LOT-0017
Titel: Część 17. Punkt informacyjno-kasowy „Rabia Skała” (szlak zielony – kierunek Jawornik) obejmuje również: 17a. -Wydawnictwa, pamiątki
Los: LOT-0018
Titel: Część 18. Punkt informacyjno-kasowy „Wetlina – Dział” (szlak zielony – kierunek Mała Rawka) obejmuje również: 18a. -Wydawnictwa, pamiątki
Los: LOT-0019
Titel: Część 19. Punkt informacyjno-kasowy „Smerek” (szlak czerwony – kierunek Smerek) obejmuje również:19a. -Wydawnictwa, pamiątki
Los: LOT-0020
Titel: Część 20. Punkt informacyjno-kasowy „Suche Rzeki” (szlak żółty – kierunek Przełęcz Orłowicza) obejmuje również: 20a. –Wydawnictwa, pamiątki
Los: LOT-0022
Titel: Część 22. Parking Wołosate – (usługa zarządzania parkingiem w okresie zimowym) obejmuje również: 22a.Opłaty wstępu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa ruchu turystycznego w Bieszczadzkim Parku Narodowym (BdPN)- o okresie zimowym - polegająca na m.in. pobieraniu opłat i wydawaniu biletów za korzystanie z parkingu oraz za wstęp do BdPN, sprzedaży wydawnictw i pozostałego asortymentu dostarczanego przez BdPN, utrzymywaniu czystości w obrębie obsługiwanego punktu oraz udzielaniu informacji turystycznej.
Los: LOT-0023
Titel: Część 23. Parking Brzegi Górne – (usługa zarzadzania parkingiem w okresie zimowym) obejmuje również: 23a.Opłaty wstępu
Los: LOT-0024
Titel: Część 24. Parking Przełęcz Wyżniańska – (usługa zarzadzania parkingiem w okresie zimowym) obejmuje również: 24a.Opłaty wstępu
Los: LOT-0025
Titel: Część 25. Parking Ustrzyki Górne (wejście w kierunku Połoniny Caryńskiej) – (usługa zarzadzania parkingiem w okresie zimowym) obejmuje również: 25a.Opłaty wstępu
Los: LOT-0026
Titel: Część 26. Punkt informacyjno-kasowy „Przełęcz Wyżna – Wetlińska” – (szlak żółty – kierunek Połonina Wetlińska) - udostępnianie zimowe, pobór opłat i wydawanie biletów wstępu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa ruchu turystycznego w Bieszczadzkim Parku Narodowym (BdPN)- o okresie zimowym - polegająca na m.in. pobieraniu opłat i wydawaniu biletów za wstęp do BdPN, sprzedaży wydawnictw i pozostałego asortymentu dostarczanego przez BdPN, utrzymywaniu czystości w obrębie obsługiwanego punktu oraz udzielaniu informacji turystycznej.
Los: LOT-0027
Titel: Część 27. Punkt informacyjno-kasowy „Muczne” - (szlak żółty – kierunek bukowe Berdo) –udostępnianie zimowe, pobór opłat i wydawanie biletów wstępu.
Los: LOT-0028
Titel: Część 28. Punkt informacyjno – kasowy „Stare Sioło” - (szlak żółty – kierunek Przełęcz Orłowicza) - udostępnianie zimowe, pobór opłat i wydawanie biletów wstępu.
Los: LOT-0029
Titel: Część 21. Punkt informacyjno-kasowy „Górna Wetlinka” (szlak czarny – kierunek Połonina Wetlińska) obejmuje również: 21a. –Parking 21b.- Pole biwakowe, 21c Wydawnictwa, pamiątki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa ruchu turystycznego w Bieszczadzkim Parku Narodowym (BdPN) polegająca na m.in. pobieraniu opłat i wydawaniu biletów za wstęp do BdPN, pobieraniu opłat za korzystanie z parkingu, pobieraniu opłat za korzystanie z pola namiotowego, sprzedaży wydawnictw i pozostałego asortymentu dostarczanego przez BdPN, utrzymywaniu czystości w obrębie obsługiwanego punktu oraz udzielaniu informacji turystycznej. Termin zakończenia obsługi pola namiotowego( cz. 21b)- 31.10.2025 r