2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie stanowiska kształcenia praktycznego do pracy z systemami hydraulicznymi stosowanymi w instalacjach z pompami ciepła, w ramach projektu „Utworzenie i wsparcie branżowego centrum umiejętności w dziedzinie Energetyka odnawialna (pompy ciepła i geotermia płytka) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach”
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, rozładunek, wniesienie, montaż (jeżeli dotyczy – tzn. jeżeli specyfika przedmiotu zamówienia wymaga montażu danego przedmiotu) oraz uruchomienie (jeżeli dotyczy – tzn. jeżeli specyfika przedmiotu zamówienia wymaga uruchomienia danego przedmiotu) elementów stanowiących przygotowanie stanowiska kształcenia praktycznego do pracy z systemami hydraulicznymi stosowanymi w instalacjach z pompami ciepła, w ramach projektu „Utworzenie i wsparcie branżowego centrum umiejętności w dziedzinie Energetyka odnawialna (pompy ciepła i geotermia płytka) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach”. 2) Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów ulegających zużyciu, o przydatności do użycia poniżej 1 roku, środków ochrony osobistej oraz tablic suchościeralnych na potrzeby prowadzenia zajęć praktycznych w zakresie pomp ciepła i geotermii płytkiej. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 części: - Część 1 – Materiały ulegające zużyciu, o przydatności do użycia poniżej 1 roku: schemat hydrauliczny – 1 sztuka elementy niezbędne do zmontowania dydaktycznego systemu montażowego) – 300 zestawów - Część 2: – Środki ochrony osobistej: okulary ochronne – 300 sztuk, rękawice robocze powlekane – 300 par, rękawice robocze wzmacniane – 300 par, bluzy robocze / fartuchy robocze – 300 sztuk, - tablice suchościeralne – 2 sztuki. 3) Zadanie jest realizowane w ramach projektu nr KPO/25/1/BCU/U/0008 pn. „Utworzenie i wsparcie branżowego centrum umiejętności w dziedzinie Energetyka odnawialna (pompy ciepła i geotermia płytka) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach”. 4) Przedsięwzięcie jest dofinansowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponentu A „Odporność i konkurencyjność gospodarki”, Inwestycji A3.1.1. „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie”. 5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 7 do SWZ, b) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 8 do SWZ,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1 ww. ustawy, tj. 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Skrócenie terminu jest uzasadnione wystąpieniem pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, wynikającej z konieczności zapewnienia terminowej realizacji projektu finansowanego ze środków Krajowego Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności. Projekt, w ramach którego udzielane jest zamówienie, musi zostać zakończony do dnia 30 czerwca 2026 r., przy czym realizacja kluczowych działań, w tym dokonanie zakupów objętych niniejszym postępowaniem, musi nastąpić najpóźniej do dnia 19 czerwca. Terminy te wynikają z harmonogramu projektu oraz warunków finansowania i nie podlegają przedłużeniu. Jednocześnie Zamawiający wskazuje, że skrócony termin składania ofert, wynoszący 15 dni, zapewnia wykonawcom realną możliwość przygotowania i złożenia ofert, przy jednoczesnym umożliwieniu zachowania terminów realizacji projektu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör, 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz, 18141000 Arbeitshandschuhe, 30195400 Trockenwischtafeln oder Zubehör, 42530000 Teile von Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen sowie Wärmepumpen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Materiały ulegające zużyciu, o przydatności do użycia poniżej 1 roku
Beschreibung: - Część 1 – Materiały ulegające zużyciu, o przydatności do użycia poniżej 1 roku: schemat hydrauliczny – 1 sztuka elementy niezbędne do zmontowania dydaktycznego systemu montażowego) – 300 zestawów -Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 7 do SWZ, b) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 8 do SWZ,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 42530000 Teile von Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen sowie Wärmepumpen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Środki ochrony osobistej, tablice suchościeralne
Beschreibung: Część 2: – Środki ochrony osobistej: okulary ochronne – 300 sztuk, rękawice robocze powlekane – 300 par, rękawice robocze wzmacniane – 300 par, bluzy robocze / fartuchy robocze – 300 sztuk, - tablice suchościeralne – 2 sztuki. -Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 7 do SWZ, b) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 8 do SWZ,
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz, 18141000 Arbeitshandschuhe, 30195400 Trockenwischtafeln oder Zubehör