2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marketingové služby
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb spočívajících v zajištění poradenského, marketingového a PR servisu zadavatele a v navazujícím provádění grafických, tiskových a kompletačních prací v oblasti firemní prezentace.
Interne Kennung: DNS Marketingové služby CIRI/2022/150
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes, 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse, 92111240 Herstellung von Reklamevideofilmen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Multimédia
Beschreibung: • videa (scénář, preprodukce, produkce, postprodukce) • animovaná videa (scénář, preprodukce, produkce, postprodukce) • reportáže (scénář, preprodukce, produkce, postprodukce) • rozhlasové spoty (scénář, preprodukce, produkce, postprodukce) • podcasty (scénář, preprodukce, produkce, postprodukce) • streamování a online přenosy.
Interne Kennung: Kategorie F - Multimédia
Haupteinstufung (cpv): 92111240 Herstellung von Reklamevideofilmen