302066-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering ten behoeve van de Gemeente Huizen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering ten behoeve van de Gemeente Huizen
BeschreibungBrandverzekering ten behoeve van de Gemeente Huizen Ingaande op 31-12-2026 tot 31-12-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie raadpleeg het Programma van Eisen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungBrandverzekering ten behoeve van de Gemeente Huizen Ingaande op 31-12-2026 tot 31-12-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenIngaande op 31-12-2026 tot 31-12-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.