302085-2026 - Ergebnis
Polen – Mobile, modulare Containergebäude – DOPOSAŻENIE APTEKI SZPITALNEJ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOPOSAŻENIE APTEKI SZPITALNEJ
BeschreibungDOPOSAŻENIE APTEKI SZPITALNEJ; W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘCIA PN. „POPRAWA EFEKTYWNOŚCI FUNKCJONOWANIA, DOSTĘPNOŚCI I JAKOŚCI UDZIELANYCH ŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE ONKOLOGII PRZEZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. K. ŁUKOWICZA W CHOJNICACH” REALIZOWANEGO W RAMACH KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZENIA ODPORNOŚCI: KOMPONENT D „EFEKTYWNOŚĆ, DOSTĘPNOŚĆ I JAKOŚĆ SYSTEMU OCHRONY ZDROWIA” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, określona szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)/ Formularzu asortymentowo - cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Formularzu parametrów technicznych – Załącznik nr 3 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214631 Einbau von Reinräumen, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest DOPOSAŻENIE APTEKI SZPITALNEJ; W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘCIA PN. „POPRAWA EFEKTYWNOŚCI FUNKCJONOWANIA, DOSTĘPNOŚCI I JAKOŚCI UDZIELANYCH ŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE ONKOLOGII PRZEZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. K. ŁUKOWICZA W CHOJNICACH” REALIZOWANEGO W RAMACH KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZENIA ODPORNOŚCI: KOMPONENT D „EFEKTYWNOŚĆ, DOSTĘPNOŚĆ I JAKOŚĆ SYSTEMU OCHRONY ZDROWIA” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, określona szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)/ Formularzu asortymentowo - cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Formularzu parametrów technicznych – Załącznik nr 3 do SWZ.
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 45214631 Einbau von Reinräumen
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień