See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LF HK – Rámcová dohoda na dodávky malých laboratorních zvířat v letech 2026 – 2028
Beschreibung: 1Q/2026 - Předmětem zadávacího řízení v rámci jednotlivých částí zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, na základě které budou zadávány veřejné zakázky na dodávky. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci jednotlivých částí zadávacího řízení budou průběžné dodávky laboratorních myší a potkanů a mutantních laboratorních hlodavců včetně balení, přepravy a péče o zvířata během přepravy od oprávněných dodavatelů pokusných zvířat, a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace pro Univerzitu Karlovu, Lékařskou fakultu v Hradci Králové. Dodávky malých laboratorních zvířat budou realizovány na základě objednávek zadavatele.
Interne Kennung: LFHK-02-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03325000 Kleinvieh
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Laboratorní hlodavci
Beschreibung: 1Q/2026 - Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci části 1 zadávacího řízení budou průběžné dodávky laboratorních myší a potkanů včetně balení, přepravy a péče o zvířata během přepravy od oprávněných dodavatelů pokusných zvířat, dokladů a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace pro Univerzitu Karlovu, Lékařskou fakultu v Hradci Králové. Dodávky laboratorních hlodavců budou realizovány na základě objednávek zadavatele.
Interne Kennung: Část 1 - Laboratorní hlodavci
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Mutantní laboratorní hlodavci
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody v rámci části 2 zadávacího řízení budou průběžné dodávky mutantních laboratorních hlodavců včetně balení, přepravy a péče o zvířata během přepravy od oprávněných dodavatelů pokusných zvířat, dokladů a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace pro Univerzitu Karlovu, Lékařskou fakultu v Hradci Králové. Dodávky mutantních laboratorních hlodavců budou realizovány na základě objednávek zadavatele.
Interne Kennung: Část 2 - Mutantní laboratorní hlodavci