302119-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa: Stetoskopu elektronicznego - 3 sztuki, Rozkładanego fotela do transportu pacjentów - sztuk 1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa: Stetoskopu elektronicznego - 3 sztuki, Rozkładanego fotela do transportu pacjentów - sztuk 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: stetoskopów elektronicznych – 3 sztuk i rozkładanego fotela do transportu pacjentów – 1 sztuka dla Szpitalu w Kamieniu Pomorskim Sp. z o.o. – zwanego dalej „sprzętem”. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ który bezwzględnie powinien być złożony wraz z formularzem oferty (załącznik nr 1 do SWZ) (dalej również jako „FO”). 3. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. 4. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca realizując przedmiot umowy działał zgodnie z zasadą „nie czyń poważnej szkody” (DNSH), określoną w art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 w tym w szczególności: • zapewnił, że urządzenia spełniają wymagania w zakresie energooszczędności, • zapewnił posiadanie wymaganych certyfikatów środowiskowych, • zapewnił minimalizację emisji i oddziaływań na środowisko, • odebrał i zagospodarował odpady powstałe w trakcie dostawy, instalacji lub serwisowania zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami (zapobieganie, ponowne użycie, recykling, odzysk, unieszkodliwianie), • transport i instalacja urządzeń zostały przeprowadzone w sposób minimalizujący wpływ na środowisko.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZe względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 PZP wyznacza termin składania ofert krótszy. Sytuacja spowodowana jest długim terminem realizacji przedmiotowego zamówienia. W związku z powyższym istnieje ryzyko utraty środków finansowych przyznanych z UE spowodowanym niewykorzystaniem ich w terminie określonym w projekcie.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 –Dostawa Stetoskopu elektronicznego - 3 sztuki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: stetoskopów elektronicznych – 3 sztuk dla Szpitalu w Kamieniu Pomorskim Sp. z o.o. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ który bezwzględnie powinien być złożony wraz z formularzem oferty (załącznik nr 1 do SWZ) (dalej również jako „FO”). Zamawiający wymaga, aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 1 –Dostawa Rozkładanego fotela do transportu pacjentów - sztuk 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Rozkładanego fotela do transportu pacjentów - sztuk 1 dla Szpitalu w Kamieniu Pomorskim Sp. z o.o. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ który bezwzględnie powinien być złożony wraz z formularzem oferty (załącznik nr 1 do SWZ) (dalej również jako „FO”). Zamawiający wymaga, aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami.