302125-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Raamovereenkomst Ingenieursdiensten GWW - OWO Gemeenten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst Ingenieursdiensten GWW - OWO Gemeenten
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met vier (4) partijen voor de veelvoorkomende ingenieursdiensten voor de gemeenten Ooststellingwerf, Weststellingwerf & Opsterland. Door het sluiten van een raamovereenkomst met meerdere partijen beoogt de aanbestedende dienst flexibiliteit en continuïteit in de dienstverlening te waarborgen, alsmede een kwalitatief hoogwaardige en doelmatige uitvoering van werkzaamheden. Geraamde waarde 1.100.000 euro per jaar
Interne Kennung257275
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met vier (4) partijen voor de veelvoorkomende ingenieursdiensten. Door het sluiten van een raamovereenkomst met meerdere partijen beoogt de aanbestedende dienst flexibiliteit en continuïteit in de dienstverlening te waarborgen, alsmede een kwalitatief hoogwaardige en doelmatige uitvoering van werkzaamheden.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionentweemaal de verlengingsoptie van 2 jaar