302160-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht – Het wegvangen van de rivierkreeft
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het wegvangen van de rivierkreeft
Beschreibung: Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor de organisatie, coördinatie en uitvoering van het systematisch en rechtmatig afvissen van zoveel mogelijk invasieve uitheemse rivierkreeften op verschillende locaties in de binnenwateren (niet zijnde het IJsselmeer) in Nederland, met als doel de ecologische schade te beperken en verdere verspreiding tegen te gaan. De Aanbestedende dienst gaat uit van een totale opdrachtwaarde van maximaal € 578.512,40 exclusief btw, ofwel € 700.000,- inclusief btw.
Interne Kennung: 202511064
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor de organisatie, coördinatie en uitvoering van het systematisch en rechtmatig afvissen van zoveel mogelijk invasieve uitheemse rivierkreeften op verschillende locaties in de binnenwateren (niet zijnde het IJsselmeer) in Nederland, met als doel de ecologische schade te beperken en verdere verspreiding tegen te gaan.
Interne Kennung: 1