302185-2026 - Wettbewerb
Polen – Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen – SZP/243-139/2026 Dostawa multifunkcjonalnego mikroskopu elektronowego do technik łączonych FIB-SEM, z działem jonowym, spektrometrem ramanowskim, analizatorem składu chemicznego uXRF oraz mikroanalizatorem rentgenowskim EDS w ramach potrzeb Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP/243-139/2026 Dostawa multifunkcjonalnego mikroskopu elektronowego do technik łączonych FIB-SEM, z działem jonowym, spektrometrem ramanowskim, analizatorem składu chemicznego uXRF oraz mikroanalizatorem rentgenowskim EDS w ramach potrzeb Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa multifunkcjonalnego mikroskopu elektronowego do technik łączonych FIB-SEM, z działem jonowym, spektrometrem ramanowskim, analizatorem składu chemicznego uXRF oraz mikroanalizatorem rentgenowskim EDS w ramach potrzeb Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 38540000-2 Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa. 5. Termin realizacji Umowy wynosi do 6 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 06/09/2026 (nie dłużej niż 90 dni).
Interne KennungSZP/243-139/2026 Dostawa multifunkcjonalnego mikroskopu elektronowego do technik łączonych FIB-SEM, z działem jonowym, spektrometrem ramanowskim, analizatorem składu chemicznego uXRF oraz mikroanalizatorem rentgenowskim EDS w ramach potrzeb Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSZP/243-139/2026 Dostawa multifunkcjonalnego mikroskopu elektronowego do technik łączonych FIB-SEM, z działem jonowym, spektrometrem ramanowskim, analizatorem składu chemicznego uXRF oraz mikroanalizatorem rentgenowskim EDS w ramach potrzeb Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa multifunkcjonalnego mikroskopu elektronowego do technik łączonych FIB-SEM, z działem jonowym, spektrometrem ramanowskim, analizatorem składu chemicznego uXRF oraz mikroanalizatorem rentgenowskim EDS w ramach potrzeb Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 38540000-2 Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa. 5. Termin realizacji Umowy wynosi do 6 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. 6. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 7. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Interne KennungLotA_1