30223-2024 - Wettbewerb
Polen – Diverse Hilfstätigkeiten für den Luftverkehr – Świadczenie usług PRM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług PRM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie obsługi osób niepełnosprawnych oraz osób o ograniczonej sprawności ruchowej podróżujących drogą lotniczą z/do lotniska Warszawa/Modlin, zwanych dalej usługami PRM. 2. Świadczenie usługi w zakresie obsługi osób niepełnosprawnych oraz osób o ograniczonej sprawności ruchowej (PRM) podróżujących drogą lotniczą z/do Lotniska Warszawa/Modlin, będzie odbywać się zgodnie z wymogami zawartymi w: 1) Rozporządzeniu (WE) nr 1107/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 05.07.2006 r. Wykonawca nie jest zobowiązany do wykonania obowiązków przypisanych w Rozporządzeniu 1107/2006 ściśle Zarządzającemu Lotniskiem lub innym podmiotom, w tym: motyw 5 zd. 2, motyw 9, motyw 11 preambuły oraz art. 5, art. 8 ust. 3-6, art. 9 ust. 4 i 5 Rozporządzenia 1107/2006, 2) Kodeksie Dobrego Postępowania oraz Normy Jakości przy Obsłudze Osób Niepełnosprawnych oraz Osób o Ograniczonej Sprawności Ruchowej Podróżujących Drogą Lotniczą (załącznik nr 14 do SWZ), 3) Dokumencie 30 część I sekcja 5, wraz z załącznikami, Europejskiej Konferencji Lotnictwa Cywilnego (ECAC), 4) umowie z Wykonawcą, której wzór stanowi załącznik nr 11 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 00761900-2023
Interne Kennung: P-119/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63730000 Diverse Hilfstätigkeiten für den Luftverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001