2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZARZĄDZANIE PROJEKTEM WRAZ Z PEŁNIENIEM NADZORU INWESTORSKIEGO W RAMACH INWESTYCJI PN. BUDOWA OBIEKTU SPORTOWO-REKREACYJNO-USŁUGOWEGO PRZY UL. LEGIONÓW/UL. KOŚCIUSZKI W GDAŃSKU WRZESZCZU
Beschreibung: ZARZĄDZANIE PROJEKTEM WRAZ Z PEŁNIENIEM NADZORU INWESTORSKIEGO W RAMACH INWESTYCJI PN. BUDOWA OBIEKTU SPORTOWO-REKREACYJNO-USŁUGOWEGO PRZY UL. LEGIONÓW/UL. KOŚCIUSZKI W GDAŃSKU WRZESZCZU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Nadzór nad robotami budowlanymi