See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: INTRA-OCULAIRE LENZEN (implantaten)
Beschreibung: Aankoop van Intra-Oculaire Lenzen (implantaten), afgekort IOL en visco-elastische producten, afgekort OVD. Deze opdracht geldt voor diverse types IOL’s en OVD’s die het deelnemende ziekenhuis wil aanschaffen gedurende de looptijd van de overeenkomst. De opdracht is een opdracht in het kader van Plexus samenaankoop, waarbij de aanbestedende overheid (AO) ook optreedt in naam van andere deelnemende ziekenhuizen (zie I.2 Identiteit van de opdrachtgever). De raming van de behoefte is de raming voor alle deelnemende ziekenhuizen. Deze raming houdt echter geen verbintenis in voor de af te nemen hoeveelheid.
Interne Kennung: PPP0VU-183/6055/2025/114 (Plexus)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hydrofobe lenzen (Monofocaal en monofocaal torisch)
Beschreibung: Dit perceel omvat hydrofobe acrylaat intra‑oculaire lenzen.
Interne Kennung: 2025/114 (Plexus)_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0002
Titel: Hydrofiele lenzen (Monofocaal en monofocaal torisch)
Beschreibung: Dit perceel omvat hydrofiele acrylaat intra‑oculaire lenzen.
Interne Kennung: 2025/114 (Plexus)_2
Los: LOT-0003
Titel: Oftalmologisch visco-elastische producten
Beschreibung: Dit perceel omvat oftalmologische visco‑elastische producten (OVD’s) die worden gebruikt tijdens intra‑oculaire heelkundige ingrepen.
Interne Kennung: 2025/114 (Plexus)_3