2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding multifunctionals
Beschreibung: Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals en printers, voor de verschillende locaties van Kopwerk. Het voorzien van ongeveer 26 multifunctionals en op basis van koop voor printen, scannen en kopiëren; Het leveren van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde apparatuur; Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; Het leveren van verbruiksmaterialen.
Interne Kennung: FD/1761VM/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Multifunctionals
Beschreibung: 1. Het voorzien van ongeveer 26 multifunctionals en op basis van koop voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde apparatuur; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van verbruiksmaterialen. 1. Het voorzien van ongeveer 26 multifunctionals en op basis van koop voor printen, scannen en kopiëren; 2. Het leveren van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde apparatuur; 3. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; 4. Het leveren van verbruiksmaterialen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Machinegerelateerde opties