2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji Trend Micro Deep Security Enterprise lub równoważnych do posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Trend Micro Deep Security.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup licencji Trend Micro Deep Security Enterprise lub równoważnych do posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Trend Micro Deep Security. Zamówienie obejmuje dostawę 300 szt. licencji Trend Micro Deep Security Enterprise lub równoważnych do posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Trend Micro Deep Security. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZPRZ.270.56.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001