See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla Etapu 1 budowy terminala portowego T2 przy ul. Żytniej oraz rozbudowy i przebudowy terminala portowego przy ul. Radomskiej w Elblągu, w ramach zadania pn. „Rozwój portu morskiego w Elblągu”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla Etapu 1 budowy terminala portowego T2 przy ul. Żytniej oraz rozbudowy i przebudowy terminala portowego przy ul. Radomskiej w Elblągu, w ramach zadania pn. „Rozwój portu morskiego w Elblągu”. W szczególności przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie na podstawie nagrodzonej koncepcji kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, wraz z realizacją niezbędnych dla właściwego wykonania wyżej wymienionej dokumentacji opracowań dodatkowych lub pomocniczych oraz uzyskaniem wymaganych prawem uzgodnień, pozwoleń, decyzji administracyjnych oraz zgód realizacyjnych.
Interne Kennung: DZP.271.47.2026.KŁ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001