2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie naprawy głównej zespołów napędowych z pojazdów SA134
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy głównej 8 sztuk zespołów napędowych oraz montaż i uruchomienie w pojeździe, wraz z pracami dodatkowymi.
Vorherige Bekanntmachung: 153929-2025
Interne Kennung: Lu.240.2915.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy głównej 8 sztuk zespołów napędowych (po 2 zespoły napędowe z każdego pojazdu) z pojazdów SA134-019, SA134-026, SA134-027, SA134-028 oraz montaż naprawionych zespołów napędowych do pojazdów i uruchomienie zespołów napędowych zamontowanych w pojeździe, wraz z pracami dodatkowymi. Zamawiający ma prawo zmniejszyć przedmiot umowy, o nie więcej niż 2 zespoły napędowe.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zmawiający nie przewiduje.