See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Sieniawa w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa, nasiennictwa oraz ochrony przyrody, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Sieniawa w roku 2025.
Vorherige Bekanntmachung: 715580-2024
Interne Kennung: SA.270.1.5.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr I - Leśnictwo Kot
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace z zakresu pozyskanie drewna (całkowity wyrób drewna pilarką lub technologia dowolna do wyboru przez Wykonawcę), zrywkę drewna, zadania z hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody do wykonania na terenie Leśnictwa Kot w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet nr I - Leśnictwo Kot
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr II - Leśnictwo Majdan
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace z zakresu pozyskanie drewna (całkowity wyrób drewna pilarką lub technologia dowolna do wyboru przez Wykonawcę), zrywkę drewna, zadania z hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody do wykonania na terenie Leśnictwa Majdan w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet nr II - Leśnictwo Majdan
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr III - Leśnictwo Szkółkarskie Pawłowa
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace z zakresu pozyskanie drewna (całkowity wyrób drewna pilarką lub technologia dowolna do wyboru przez Wykonawcę), zrywkę drewna, zadania z hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przyrody, nasiennictwa (prace z zakresu nasiennictwa będą wykonywane na terenie leśnictw Szegdy, Chrapy, Czerwona Wola, Witoldówka), szkółkarstwa (prace z zakresu szkółkarstwa będą wykonywane na terenie leśnictwa Szkółkarskiego Pawłowa oraz na terenie leśnictwa Białobrzeżki – teren szkółki leśnej) do wykonania na terenie Leśnictwa Szkółkarskiego Pawłowa w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet nr III - Leśnictwo Szkółkarskie Pawłowa
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr IV - Leśnictwo Pawłowa
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace z zakresu pozyskanie drewna (całkowity wyrób drewna pilarką lub technologia dowolna do wyboru przez Wykonawcę), zrywkę drewna, zadania z hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody do wykonania na terenie Leśnictwa Pawłowa w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet nr IV - Leśnictwo Pawłowa
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr V - Leśnictwo Szegdy
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace z zakresu pozyskanie drewna (całkowity wyrób drewna pilarką lub technologia dowolna do wyboru przez Wykonawcę), zrywkę drewna, zadania z hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody do wykonania na terenie Leśnictwa Szegdy w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet nr V - Leśnictwo Szegdy
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr VI - Leśnictwo Białobrzeżki
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace z zakresu pozyskanie drewna (całkowity wyrób drewna pilarką lub technologia dowolna do wyboru przez Wykonawcę), zrywkę drewna, zadania z hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przyrody do wykonania na terenie Leśnictwa Białobrzeżki w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet nr VI - Leśnictwo Białobrzeżki
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr VII - Leśnictwo Chrapy
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace z zakresu pozyskanie drewna (całkowity wyrób drewna pilarką lub technologia dowolna do wyboru przez Wykonawcę), zrywkę drewna, zadania z hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przyrody do wykonania na terenie Leśnictwa Chrapy w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet nr VII - Leśnictwo Chrapy
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr VIII - Leśnictwo Czerwona Wola
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace z zakresu pozyskanie drewna (całkowity wyrób drewna pilarką lub technologia dowolna do wyboru przez Wykonawcę), zrywkę drewna, zadania z hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody do wykonania na terenie Leśnictwa Czerwona Wola w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet nr VIII - Leśnictwo Czerwona Wola
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr IX - Leśnictwo Czerce
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace z zakresu pozyskanie drewna (całkowity wyrób drewna pilarką lub technologia dowolna do wyboru przez Wykonawcę), zrywkę drewna, zadania z hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody do wykonania na terenie Leśnictwa Czerce w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet nr IX - Leśnictwo Czerce
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr X - Leśnictwo Przyjemek
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace z zakresu pozyskanie drewna (całkowity wyrób drewna pilarką lub technologia dowolna do wyboru przez Wykonawcę), zrywkę drewna, zadania z hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody do wykonania na terenie Leśnictwa Przyjemek w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet nr X - Leśnictwo Przyjemek
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr XI - Leśnictwo Witoldówka
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje prace z zakresu pozyskanie drewna (całkowity wyrób drewna pilarką lub technologia dowolna do wyboru przez Wykonawcę), zrywkę drewna, zadania z hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody do wykonania na terenie Leśnictwa Witoldówka w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet nr XI - Leśnictwo Witoldówka