See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouw van een kantoorgebouw (casco+ “ruwbouw, buitenschrijnwerk, technieken en [optioneel coördinatie deel afwerking]”) Regionale zetel West-Vlaanderen
Beschreibung: Bouw van een kantoorgebouw (casco+ “ruwbouw, buitenschrijnwerk, technieken en [optioneel coördinatie deel afwerking]”) - Regionale zetel West-Vlaanderen
Interne Kennung: Helan 2026-012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Helan 2026-012 - 1
Beschreibung: Bouw van een kantoorgebouw (casco+ “ruwbouw, buitenschrijnwerk, technieken en [optioneel coördinatie deel afwerking]”) Regionale zetel West-Vlaanderen
Interne Kennung: 1