2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług prania, dezynfekcji, suszenia, prasowania, maglowania, i naprawy uszkodzonej bielizny szpitalnej zgodnie z wymogami sanitarno-epidemiologicznymi, dzierżawa bielizny szpitalnej oraz transport do Szpitala.
Beschreibung: Świadczenie kompleksowych usług prania, dezynfekcji, suszenia, prasowania, maglowania, i naprawy uszkodzonej bielizny szpitalnej zgodnie z wymogami sanitarno-epidemiologicznymi, dzierżawa bielizny szpitalnej oraz transport do Szpitala. Szacunkowa ilość prania to 8.700 kg miesięcznie z zastrzeżeniem że podana ilość może ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego. Zmniejszenie ilości prania w czasie trwania Umowy nie prze-kroczy łącznie 30% całości ilości przewidzianej na 24 m-ce. Zamawiający wymaga aby pralnia świadcząca przedmiotową usługę była pralnią z barierą higieniczną, przystosowaną do prania bielizny szpitalnej w tym oddziałów noworodkowych zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia w zakresie wymogów prawidłowego funkcjonowania pralni dla podmiotów świadczących usługi pralnicze z 9 listopada 2022r. Pod pojęciem „bariery higienicznej” Zamawiający rozumie bezwzględne oddzielenie bielizny brudnej oraz bielizny czystej, tak by w żadnym momencie procesu technologicznego prania nie mogło dojść do kontaminacji bielizny czystej, a także taką organizację procesu aby pomieszczenia, w których znajduje się bielizna czysta zabezpieczone były przed kontaminacją. Szczegółowy opis w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: 8/2028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 P.z.p. - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 P.z.p.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie kompleksowych usług prania, dezynfekcji, suszenia, prasowania, maglowania, i naprawy uszkodzonej bielizny szpitalnej zgodnie z wymogami sanitarno-epidemiologicznymi, dzierżawa bielizny szpitalnej oraz transport do Szpitala. Szacunkowa ilość prania to 8.700 kg miesięcznie z zastrzeżeniem że podana ilość może ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego. Zmniejszenie ilości prania w czasie trwania Umowy nie prze-kroczy łącznie 30% całości ilości przewidzianej na 24 m-ce. 2.Zamawiający wymaga aby pralnia świadcząca przedmiotową usługę była pralnią z barierą higieniczną, przystosowaną do prania bielizny szpitalnej w tym oddziałów noworodkowych zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia w zakresie wymogów prawidłowego funkcjonowania pralni dla podmiotów świadczących usługi pralnicze z 9 listopada 2022r. Pod pojęciem „bariery higienicznej” Zamawiający rozumie bezwzględne oddzielenie bielizny brudnej oraz bielizny czystej, tak by w żadnym momencie procesu technologicznego prania nie mogło dojść do kontaminacji bielizny czystej, a także taką organizację procesu aby pomieszczenia, w których znajduje się bielizna czysta zabezpieczone były przed kontaminacją.
Interne Kennung: 8/2025