302382-2026 - Ergebnis
Tschechien – Zertifizierungsdienste elektronischer Signaturen – Poskytování služeb při vydávání kvalifikovaných a komerčních certifikátů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování služeb při vydávání kvalifikovaných a komerčních certifikátů
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je závazek dodavatele poskytovat pro zadavatele a Úřad práce České republiky, služby při vydávání kvalifikovaných a komerčních certifikátů. Přesné parametry předmětu plnění jsou uvedeny zejména v příloze č. 2 Zadávací dokumentace - Závazný návrh rámcové dohody (dále jen „Závazný návrh RD“), a dále v příloze č. 1 Závazného návrhu RD - Funkční a technické požadavky.
Interne KennungVZ 09/2022 (IV.Q/2025)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79132100 Zertifizierungsdienste elektronischer Signaturen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ 09/2022 (I.Q/2026)