2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA MIASTA CHORZÓW – MIASTA NA PRAWACH POWIATU WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 2. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomościami 3. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET II 1. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków 2. Ubezpieczenie w podróży zagranicznej
Interne Kennung: RZP.271.111.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA MIASTA CHORZÓW – MIASTA NA PRAWACH POWIATU WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI - Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 2. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządcy nieruchomościami 3. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Los: LOT-0002
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA MIASTA CHORZÓW – MIASTA NA PRAWACH POWIATU WRAZ Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI - Pakiet 2
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET II 1. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków 2. Ubezpieczenie w podróży zagranicznej