2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie laparoskopii ginekologicznej (jamy brzusznej i miednicy mniejszej) dla 125 pacjentek włączonych do niekomercyjnego eksperymentu badawczego w projekcie pn.: „MIREN- opracowanie szybkiej i minimalnie inwazyjnej proce-dury rozpoznawania endometriozy”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki realizacji zamówienia, oraz obowiązki Zamawiającego i Wykonawcy zawiera Załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy
Interne Kennung: AZP.25.2.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85111300 Gynäkologische Versorgung im Krankenhaus, 85121210 Dienstleistungen von Gynäkologen oder Geburtshelfern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie laparoskopii ginekologicznej (jamy brzusznej i miednicy mniejszej) dla 125 pacjentek włączonych do niekomercyjnego eksperymentu badawczego w projekcie pn.: „MIREN- opracowanie szybkiej i minimalnie inwazyjnej procedury rozpoznawania endometriozy”