302417-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa oprogramowania, wdrożenie, nadzór autorski dla integracji HIS, EDM i monitoringu środowiska systemowego oraz dokumentacja obrazowa – integracja z platformą usług inteligentnych (PUI)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania, wdrożenie, nadzór autorski dla integracji HIS, EDM i monitoringu środowiska systemowego oraz dokumentacja obrazowa – integracja z platformą usług inteligentnych (PUI)
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje licencja, wdrożenie i nadzór autorski (3 lata): Integracja HIS z Systemem Informatycznym Monitorowania Profilaktyki, Serwer integracyjny HL7, Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe, Monitoring systemu HIS, Integracja z CeZ - karta leczenia - ucyfrowienie i indeksacja oraz dokumentacja obrazowa – integracja z platformą usług inteligentnych (PUI). Zamówienie obejmuje 2 zakresy: Zakres nr 1: Dostawa oprogramowania wraz z wdrożeniem i nadzorem autorskim; Zakres nr 2: Dokumentacja obrazowa – integracja z Platformą Usług Inteligentnych (PUI). Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu pn. „Wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Centrum Medycznym „Żelazna” sp. z o.o.” w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Wspierania Odporności. Umowa nr. KPOD.07.03-IP.10-0403/25/KPO/563/2025/405. Termin realizacji zamówienia wynosi do 8 tygodni od dnia zawarcia umowy nie później jednak niż do dnia 29.05.2026
Interne Kennung76-W-D-02-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 79121100 Software-Urheberrechtsberatung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
LosLOT-0008
TitelZakres nr 2 Dokumentacja obrazowa - integracja z Platformą Usług Inteligentnych (PUI)
BeschreibungDokumentacja obrazowa – integracja z Platformą Usług Inteligentnych (PUI).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 79121100 Software-Urheberrechtsberatung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung