See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 20/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w połączeniu z wykonywaniem obowiązków Ordynatora Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. w połączeniu z wykonywaniem obowiązków Ordynatora Oddziału. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Świadczenia zdrowotne będą realizowane wg potrzeb w siedzibie Udzielającego zamówienia, zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:00 a 15:00 (we wszystkie dni robocze)*; *udzielenie świadczeń zdrowotnych w dni robocze, bezpośrednio po udzieleniu świadczeń zwykłych lub świadczeń świątecznych, rozpoczyna się od godziny 07:25. 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 5 świadczeń); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a 07:25 dnia następnego zwanych dalej świadczeniami zdrowotnymi (średniomiesięcznie 2 świadczenia). 3. Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie neurologii oraz co najmniej roczne doświadczenie w wykonywaniu obowiązków Ordynatora Oddziału. 4. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Dyrektor ds. Medycznych. 5. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 6. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 7. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 8. Liczba osób świadczących usługi: 1. 9. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 20/KŚZ/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001