See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en levering van matrassen en lattenbodems
Beschreibung: Deze opdracht betreft aankoop en levering van matrassen en lattenbodems. Deze opdracht omvat volgende percelen. • Perceel 1: matrassen • Perceel 2: lattenbodems Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met 1 ondernemer (alle voorwaarden gekend). De mogelijkheid bestaat dat elk perceel aan een andere inschrijver wordt gegund.
Interne Kennung: PPP01G-3174/6774/25OPE015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39143112 Matratzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Matrassen + matrashoezen
Beschreibung: Matrassen + matrashoezen
Interne Kennung: 25OPE015_1
Los: LOT-0002
Titel: Lattenbodems
Beschreibung: Lattenbodems
Interne Kennung: 25OPE015_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143000 Schlafzimmer-, Esszimmer- und Wohnzimmermöbel