See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa bielizny jednorazowego użytku
Beschreibung: Dostawa bielizny jednorazowego użytku - 20 pakietów asortymentowych
Vorherige Bekanntmachung: 635711-2024
Interne Kennung: DZP/179/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung
5. Los
Los: LOT-0013
Titel: pokrowiec na buty chirurgiczny, prześcieradło, maska chirurgiczna, fartuch niejałowy, higieniczne spodnie, poszwa jednorazowego użycia, sterylna osłona na stolik, sterylny pokrowiec na ramie C aparatu RTG - 1
Beschreibung: - pokrowiec na buty chirurgiczny z mocnej włókniny, wzmacnianej, odporny na przetarcia, włóknina typu SB o gramaturze min 40g/m2 lub włóknina polipropylenowa - prześcieradło włókninowe polipropylenowe 140x90cm gr min 20 gr/m2 - higieniczne prześcieradło nieprzemakalne , foliowo-wiskozowe, wzmacniane podłużnymi nitkami co 13-17mm do pokrycia stołu operacyjnego, o wymiarze min. 80x210, gramatura min 60g/m2 - maska chirurgiczna trójwarstwowa, z osłoną antyodblaskową na oczy, nierosiejącą, z trokami - fartuch niejałowy higieniczny przeznaczony do transportu pacjenta na blok operacyjny, włóknina typu SMS, sposób wiązania umożliwia zdjęcie go z pacjenta w pozycji leżącej, krótki rękaw, włóknina trójwarstwowa typu SMS, odporność na nieprzemakalność 200-350mmsłupa wody, gramatura min 50g/m2, wytrzymałość na rozdarcia min 250kPa, nieprzezroczysta - higieniczne spodnie dla pacjenta z otworem do zabiegów kolonoskopii, włóknina trójwarstwowa typu SMS, odporność na nieprzemakalność 200-350mm słupa wody, gramatira min 50g/m2, wytrzymałość na rozdarcie na sucho i mokro 250kPa, nieprzezroczyste - sterylna osłona na stolik Mayo o wymiarze min 79x145cm wykonana z mocnej nieprzemakalnej folii z warstwą chłonną i dużym wywinięciem co ułatwia czyste nakrycie stolika, folia gr min 60 mikronów, z dodatkową zewnętrzna warstwą chłonną w górnej części pod narzędzi o wymiarze mibn 65x85cm,wiskozowa wyściółk min 27 g/m2, wym całkowity min 79x145cm
Interne Kennung: DZP/179/2024 pakiet 13
Haupteinstufung (cpv): 18410000 Spezialkleidung
Los: LOT-0014
Titel: pokrowiec na buty chirurgiczny, prześcieradło, maska chirurgiczna, fartuch niejałowy, higieniczne spodnie, poszwa jednorazowego użycia, sterylna osłona na stolik, sterylny pokrowiec na ramie C aparatu RTG - 2
Beschreibung: - pokrowiec na buty chirurgiczny z mocnej włókniny, wzmacnianej, odporny na przetarcia, włóknina typu SB o gramaturze min 40g/m2 lub włóknina polipropylenowa - prześcieradło włókninowe polipropylenowe 140x90cm gr min 20 gr/m2 - higieniczne prześcieradło nieprzemakalne , foliowo-wiskozowe, wzmacniane podłużnymi nitkami co 13-17mm do pokrycia stołu operacyjnego, o wymiarze min. 80x210, gramatura min 60g/m2 - maska chirurgiczna trójwarstwowa, z osłoną antyodblaskową na oczy, nierosiejącą, z trokami - fartuch niejałowy higieniczny przeznaczony do transportu pacjenta na blok operacyjny, włóknina typu SMS, sposób wiązania umożliwia zdjęcie go z pacjenta w pozycji leżącej, krótki rękaw, włóknina trójwarstwowa typu SMS, odporność na nieprzemakalność 200-350mmsłupa wody, gramatura min 50g/m2, wytrzymałość na rozdarcia min 250kPa, nieprzezroczysta - higieniczne spodnie dla pacjenta z otworem do zabiegów kolonoskopii, włóknina trójwarstwowa typu SMS, odporność na nieprzemakalność 200-350mm słupa wody, gramatira min 50g/m2, wytrzymałość na rozdarcie na sucho i mokro 250kPa, nieprzezroczyste
Interne Kennung: DZP/179/2024 pakiet 14