2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jeugdteam
Beschreibung: De opdracht betreft jeugdhulp vanuit het jeugdteam in de gemeenten Oostzaan en Wormerland. Zie voor verdere informatie het aanbestedingsdocument. Zie voor de scope en overige informatie het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: PRJ-2300247
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie voor verdere informatie het aanbestedingsdocument.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.