302486-2026 - Ergebnis
Tschechien – Kaffee, Tee und zugehörige Produkte – Léčebný pitný režim pro pacienty v lokalitách ONN a.s. včetně výpůjčky přístroj
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLéčebný pitný režim pro pacienty v lokalitách ONN a.s. včetně výpůjčky přístroj
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky nálevových čajů a instantních čajových, kávovinových a nápojů a dalších položek pro hospitalizované pacienty, dále jen „nápoje pro pacienty“, po dobu 6 let od účinnosti Rámcové kupní smlouvy.
Vorherige Bekanntmachung16108-2022
Interne KennungII.Q.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensToto oznámení se týká oznámení o plnění rámcové smlouvy II.Q.2024
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
LosLOT-0001
TitelLéčebný pitný režim pro pacienty v lokalitách ONN a.s. včetně výpůjčky přístrojů
Interne Kennung004/KS/2022/OŘ