2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wynajem pojazdów na potrzeby realizowanych przez „ABRUKO PLUS” Sp. z o.o. zadań własnych Gminy Władysławowo.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem pojazdów od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2026 r. z przeznaczeniem do wykonywania zadań własnych Gminy Władysławowo, o charakterze usług publicznych, świadczonych w ogólnym interesie gospodarczym i w celu zaspokojenia zbiorowych potrzeb mieszkańców Gminy Władysławowo, obejmujących: 1) utrzymania i konserwacji dróg, 2) oczyszczanie zimowego dróg, 3) zarządzania i utrzymania oraz rozbudowy Cmentarza Komunalnego we Władysławowie oraz utrzymania cmentarzy wojennych i Miejsc Pamięci Narodowej zlokalizowanych na terenie Gminy Władysławowo, 4) bieżącego (letniego) utrzymania czystości, 5) utrzymania zieleni, 6) utrzymanie gminnych obiektów i urządzeń użyteczności publicznej, 7) zarządzania kąpieliskami morskimi.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wynajem pojazdów na okres od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2026 r. z przeznaczeniem do wykonywania zadań własnych Gminy Władysławowo, o charakterze usług publicznych, świadczonych w ogólnym interesie gospodarczym i w celu zaspokojenia zbiorowych potrzeb mieszkańców Gminy Władysławowo, obejmujących: 1) utrzymania i konserwacji dróg, 2) oczyszczanie zimowego dróg, 3) zarządzania i utrzymania oraz rozbudowy Cmentarza Komunalnego we Władysławowie oraz utrzymania cmentarzy wojennych i Miejsc Pamięci Narodowej zlokalizowanych na terenie Gminy Władysławowo, 4) bieżącego (letniego) utrzymania czystości, 5) utrzymania zieleni, 6) utrzymanie gminnych obiektów i urządzeń użyteczności publicznej, 7) zarządzania kąpieliskami morskimi.
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer