2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie rezerwacji, sprzedaży biletów lotniczych i kolejowych oraz pośrednictwa wizowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne: a. świadczenie usług w zakresie bezpłatnej rezerwacji, sprzedaży biletów lotniczych na trasach krajowych i zagranicznych wraz z ich przekazaniem w wersji elektronicznej nie później niż 4 godziny przed terminem planowanej podróży; b. świadczenie usług w zakresie bezpłatnej rezerwacji oraz sprzedaży biletów kolejowych na trasach krajowych i zagranicznych wraz z ich przekazaniem w wersji elektronicznej nie później niż 4 godziny przed terminem planowanej podróży; (Zamawiający dopuszcza wersję elektroniczną) Zamawiającemu, c. świadczenie usługi pośrednictwa wizowego związanego z planowaną podróżą. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ, stanowiący integralną część SWZ.
Interne Kennung: DZP.261.126.2026.US.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 60400000 Luftverkehr, 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie rezerwacji, sprzedaży biletów lotniczych i kolejowych oraz pośrednictwa wizowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne: a. świadczenie usług w zakresie bezpłatnej rezerwacji, sprzedaży biletów lotniczych na trasach krajowych i zagranicznych wraz z ich przekazaniem w wersji elektronicznej nie później niż 4 godziny przed terminem planowanej podróży; b. świadczenie usług w zakresie bezpłatnej rezerwacji oraz sprzedaży biletów kolejowych na trasach krajowych i zagranicznych wraz z ich przekazaniem w wersji elektronicznej nie później niż 4 godziny przed terminem planowanej podróży; (Zamawiający dopuszcza wersję elektroniczną) Zamawiającemu, c. świadczenie usługi pośrednictwa wizowego związanego z planowaną podróżą, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ, stanowiący integralną część SWZ.