See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoopcentrale Stad Hasselt - Raamovereenkomst snoeien van (laan)bomen
Beschreibung: Aankoopcentrale stad Hasselt - Raamovereenkomst snoeien van (laan)bomen Deze opdracht is een raamovereenkomst met één deelnemer en omvat het snoeien van (laan)bomen op grondgebied Hasselt op afroep. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: - Perceel 1: snoeien van bomen in sector 1. - Perceel 2: snoeien van bomen in sector 2, 4 en 5 - Perceel 3: snoeien van bomen in sector 3 - Perceel 4: knotten van bomen over alle sectoren ( excl 2026) - Perceel 5: snoeien en rooien van bomen in diverse parken - Perceel 6: snoeien van bomen in sector 6 (Kortessem) De basisopdracht omhelst 1 seizoen. De opdracht kan1 keer uitdrukkelijk verlengd worden.
Interne Kennung: PPP0D1-6484/6374/2026-6484
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: snoeien van (laan)bomen in sector 1
Beschreibung: Perceel 1: snoeien van (laan)bomen in sector 1
Interne Kennung: 2026-6484 1_1
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: snoeien van (laan) bomen in sector 2, 4 en 5
Beschreibung: Perceel 2: snoeien van (laan) bomen in sector 2, 4 en 5
Interne Kennung: 2026-6484 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: snoeien van (laan)bomen in sector 3
Beschreibung: Perceel 3: snoeien van (laan)bomen in sector 3
Interne Kennung: 2026-6484 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: knotten van bomen over alle sectoren
Beschreibung: Perceel 4: knotten van bomen over alle sectoren
Interne Kennung: 2026-6484 4_4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Snoeien en rooien van bomen in diverse parken
Beschreibung: Perceel 5: Snoeien en rooien van bomen in diverse parken
Interne Kennung: 2026-6484 5_5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 : snoeien van (laan)bomen in sector 6
Beschreibung: Perceel 6 : snoeien van (laan)bomen in sector 6
Interne Kennung: 2026-6484 6_6
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0D1-6484/6374/2026-6484
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77341000 Snoeien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-6484 1_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77341000 Snoeien van bomen
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2026-6484 2_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2026-6484 3_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 2026-6484 4_4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 2026-6484 5_5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 2026-6484 6_6