302588-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Gartenbau – Provádění údržby zeleně, parků, květinových záhonů, dětských hřišť a úklidu komunálního odpadu (zakázka dělená na části)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění údržby zeleně, parků, květinových záhonů, dětských hřišť a úklidu komunálního odpadu (zakázka dělená na části)
BeschreibungPředmět zakázky je rozdělen na pět částí a dodavatelé mohou podat nabídku na jednu část nebo na jakýkoliv počet částí veřejné zakázky, kdy jednotlivé části zahrnují poskytování služeb a dodávek a provádění prací na území ve správě zadavatele (tj. na území statutárního města Brna, městské části Brno – Žabovřesky) tohoto obsahu: Část 1 – Provádění údržby a čištění dětských hřišť a souvisejících ploch Část 2 – Provádění údržby parků, květinových záhonů a souvisejících vegetačních ploch Část 3 – Úklid stání, nádob na komunální odpad, vývozu košů a likvidace černých skládek Část 4 – Provádění údržby silniční zeleně Část 5 – Provádění údržby sídelní zeleně
Vorherige Bekanntmachung32132-2026
Interne KennungProvádění údržby zeleně, parků, květinových záhonů, dětských hřišť a úklidu komunálního odpadu (zakázka dělená na části)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 77312000 Unkrautjäten, 77341000 Baumschnitt, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 90910000 Reinigungsdienste, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 45452000 Fassadenreinigungsarbeiten, 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
LosLOT-0005
TitelProvádění údržby sídelní zeleně
BeschreibungPředmět této části je specifikován v příloze č. 9 zadávací dokumentace, kterou tvoří závazný návrh znění Smlouvy o provádění údržby sídelní zeleně
Interne KennungČást 5 – Provádění údržby sídelní zeleně
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45452000 Fassadenreinigungsarbeiten, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung
Optionen
Beschreibung der OptionenS ohledem na skutečnost, že může dojít ke změně faktického stavu pozemních komunikací na území zadavatele, zejm. ke vzniku nové veřejné účelové komunikace ve vlastnictví Objednatele nebo místní komunikace nebo jejich zániku, případně svěření komunikace, která dosud nebyla ve správě Objednatele do jeho správy, bude upravena odpovídající příloha Smlouvy, tj. aktualizována tak, aby odpovídala novému faktickému stavu a aby bylo zajištěno provádění Služeb na území Objednatele, čímž zároveň může dojít ke změně územního rozsahu poskytovaných Služeb. Změna dle tohoto ustanovení je vyhrazenou změnou závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ
LosLOT-0004
TitelProvádění údržby silniční zeleně
BeschreibungPředmět této části je specifikován v příloze č. 8 zadávací dokumentace, kterou tvoří závazný návrh znění Smlouvy o provádění celoroční údržby silniční zeleně
Interne KennungČást 4 – Provádění údržby silniční zeleně
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
LosLOT-0003
TitelÚklid stání, nádob na komunální odpad, vývozu košů a likvidace černých skládek
BeschreibungPředmět této části je specifikován v příloze č. 7 zadávací dokumentace, kterou tvoří závazný návrh znění Smlouvy o úklidu stání, nádob na komunální odpad, vývozu košů a likvidaci černých skládek
Interne KennungČást 3 – Úklid stání, nádob na komunální odpad, vývozu košů a likvidace černých skládek
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
LosLOT-0001
TitelProvádění údržby a čištění dětských hřišť a souvisejících ploch
BeschreibungPředmět této části je specifikován v příloze č. 5 zadávací dokumentace, kterou tvoří závazný návrh znění Smlouvy o provádění údržby a čištění dětských hřišť a souvisejících ploch
Interne KennungČást 1 – Provádění údržby a čištění dětských hřišť a souvisejících ploch
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
LosLOT-0002
TitelProvádění údržby parků, květinových záhonů a souvisejících vegetačních ploch
BeschreibungPředmět této části je specifikován v příloze č. 6 zadávací dokumentace, kterou tvoří závazný návrh znění Smlouvy o provádění údržby parků, květinových záhonů a souvisejících vegetačních ploch
Interne Kennungčást 2- Provádění údržby parků, květinových záhonů a souvisejících vegetačních ploch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 77341000 Baumschnitt, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 90511300 Müllsammlung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen