2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuw CMS voor website
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is te kunnen beschikken over een nieuwe website voor de gemeente Montferland, uiteraard inclusief het Content Management Systeem. Ook alle diensten die nodig zijn voor de realisatie, onderhoud en beheer maken hier deel van uit. Aanbesteding betreft een website
Interne Kennung: 4700293
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72415000 Internetseitenbetreiberdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is te kunnen beschikken over een nieuwe website voor de gemeente Montferland, uiteraard inclusief het Content Management Systeem. Ook alle diensten die nodig zijn voor de realisatie, onderhoud en beheer maken hier deel van uit.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: akkoord