302591-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa i wdrożenie Szpitalnego Systemu Informacyjnego HIS w ramach projektu „Tworzenie i rozwój Regionalnych Centrów Medycyny Cyfrowej”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie Szpitalnego Systemu Informacyjnego HIS w ramach projektu „Tworzenie i rozwój Regionalnych Centrów Medycyny Cyfrowej”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: dostawa i wdrożenie Szpitalnego Systemu Informacyjnego HIS oraz dostawa i wdrożenie modułu aptecznego oraz integracja z HIS w ramach projektu „Tworzenie i rozwój Regionalnych Centrów Medycyny Cyfrowej”– zakup licencji, instalacja, konfiguracja, wdrożenie wraz z migracją danych oraz ewaluacja systemu, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia OPZ stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung757243-2024
Interne Kennung120/PN/ZP/D/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
Interne KennungPakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
Interne KennungPakiet 2