See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch nieoznakowanych samochodów osobowych segmentu D pod zabudowę videorejestratorów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie dwóch samochodów osobowych segmentu D kategorii M1 pod zabudowę videorejestratora. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna zamawianego pojazdu, Załącznik Nr 1 do WZ, 2) projektowane postanowienia umowy dostawy pojazdu – Załącznik Nr 5 do WZ.
Interne Kennung: Z-t-P/64/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa dwóch nieoznakowanych samochodów osobowych segmentu D pod zabudowę videorejestratora