302692-2026 - Ergebnis
Tschechien – Wartung von Datennetzeinrichtungen – Maintenance pro produkty CISCO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMaintenance pro produkty CISCO
Beschreibungposkytování služeb maintenance (především se jedná o výměnu vadné hardwarové komponenty a softwarovou aktualizaci) pro aktuálně nasazené a používané produkty výrobce Cisco Systems, Inc. (dále také „Cisco“ nebo „produkty Cisco“), na kterých Zadavatel provozuje datovou síť LAN, WAN a IPT pro řádově 20 000 koncových zařízení a příslušná datová centra, a poskytování služeb realizačního týmu.
Vorherige Bekanntmachung6384-2024
Interne Kennung11
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312310 Wartung von Datennetzeinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001