302693-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungs- und Hygienedienste – Mobilní WC, provoz hygienického zázemí
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMobilní WC, provoz hygienického zázemí
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude: 1) Pronájem mobilních toalet, sociálních zařízení a dalších mobilních dočasných prvků sloužících jako sanitární technika, a to včetně servisu a likvidace vzniklých odpadních vod v souladu s hygienickými předpisy a předpisy pro nakládání s odpady; 2) Komplexní nebo dílčí zajištění úklidu, údržby (servisu) a oprav sociálních a hygienických zázemí Zadavatele (modulové prefabrikované nebo zděné objekty WC a multifunkční objekty) na odpočívkách nebo obdobných plochách, a zajištění správy a údržby (servisu) související vodohospodářské infrastruktury vč. technologického vybavení, vč. dalších souvisejících činností a služeb, vč. zajištění vývozu odpadních jímek, vč. zajištění likvidace odpadních vod. Předmětem plnění není provoz vodovodů a kanalizací sloužících veřejné potřebě podle Zákona č. 274/2001 Sb., vč. souvisejících činností.
Interne Kennung01CS-000389
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten
5. Los
LosLOT-0001