302713-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungs- und Poliermittel – AD/ZP/31/25 Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet I, Pakiet II, Pakiet III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAD/ZP/31/25 Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet I, Pakiet II, Pakiet III
BeschreibungZakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet I, Pakiet II, Pakiet III na okres12 miesięcy od dnia podpisania umowy ( zamówienie objęte prawem opcji do każdego pakietu)
Interne KennungAD/ZP/31/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
LosLOT-0005
TitelZakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet I
BeschreibungZakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet I
Interne KennungAD/ZP/31/25 PAKIET I
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przy realizacji przedmiotu umowy przewiduje skorzystanie z prawa opcji. 2. Zamówienie objęte prawem opcji określone jest w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik do SWZ (zamówienie opcjonalne). 3. W ramach zamówienia objętego prawem opcji Zamawiający może zamówić wybrany przez siebie asortyment spośród asortymentu określonego jako zamówienie opcjonalne w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik do SWZ. 4. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w czasie obowiązywania umowy, tj. do 12 miesięcy od jej podpisania w zależności od jego potrzeb, jednak ostatnie zamówienie Zamawiający będzie mógł złożyć nie później niż 21 dni kalendarzowych przed upływem terminu obowiązywania Umowy. 5. Realizacja zamówienia objętego prawem opcji jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie pełnym lub częściowym, jak i nie skorzystać z prawa opcji w ogóle; nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji lub skorzystanie w częściowym zakresie z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego 6. Dostawy realizowane w ramach prawa opcji realizowane będą na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe.
LosLOT-0006
TitelZakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet II
BeschreibungZakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet II
Interne KennungAD/ZP/31/25 PAKIET II
LosLOT-0007
TitelZakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet III
BeschreibungZakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet III
Interne KennungAD/ZP/31/25 PAKIET III