2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de ontwikkeling, onderhoud en hosting van de gemeentelijke website en de subsites van de gemeentelijke scholen evenals van de websites woonzorgcentrum, kunstacademie, cultuurcentrum en visit Dilbeek
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de ontwikkeling, onderhoud en hosting van de gemeentelijke website en de subsites van de gemeentelijke scholen evenals van de websites woonzorgcentrum, kunstacademie, cultuurcentrum en visit Dilbeek
Interne Kennung: PPP07V-2131/6268/2026268
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026268_1