302754-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Aluminium – Dodávky Hutního materiálu Al
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky Hutního materiálu Al
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek hutního materiálu AL s vybraným dodavatelem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu pro trubky slitina EN AW 6101B, ploché tyče hliník EN AW 1350A a Tyče ploché EAlMgSi(B) AW 6101B zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 01/2026 – 12/2030. Zakázka je rozdělena na části
Interne KennungCM24062
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensS ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní bude postupováno dle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14721000 Aluminium
5. Los
LosLOT-0001
TitelTrubky slitina EN AW 6101B [EAlMgSi(B)] délka 10 m
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek hutního materiálu AL s vybraným dodavatelem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu pro trubky slitina EN AW 6101B, zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 01/2026 – 12/2030
Interne KennungČást 1
LosLOT-0003
TitelTyče ploché EAlMgSi(B) AW 6101B
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek hutního materiálu AL s vybraným dodavatelem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu pro Tyče ploché EAlMgSi(B) AW 6101B zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 01/2026 – 12/2030
Interne KennungČást 3
LosLOT-0002
TitelTyče ploché hliník EN AW 1350A [EAL 99,5]
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek hutního materiálu AL s vybraným dodavatelem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu pro ploché tyče hliník EN AW 1350A zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 01/2026 – 12/2030
Interne KennungČást 2