2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów wszczepiennych - implantów ortopedycznych wraz z dzierżawą systemu robotycznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów wszczepiennych - implantów ortopedycznych wraz z dzierżawą systemu robotycznego.
Interne Kennung: PZOZ/DZP/382/12PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa materiałów wszczepiennych - implantów ortopedycznych wraz z dzierżawą systemu robotycznego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania „prawa opcji”, o którym mowa w art. 441 ust.1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający podejmie decyzję co do możliwości skorzystania z „prawa opcji”, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. 2. Gwarantowany zakres zamówienia jest określony w formularzu cenowym - Załącznik nr 5.1 do SWZ, Tabela I - Zamówienie gwarantowane. 3. Prawem opcji objęty zostanie zakup dodatkowych sztuk asortymentu - zamówienie z opcją - zakres poszerzony. Zamówienie z opcją stanowi odpowiednio dla każdego zamówienia 50% wartości zamówienia podstawowego. 4. Zamawiający zobowiązuje się do realizacji zamówienia jedynie w zakresie gwarantowanym, natomiast uprawnieniem Zamawiającego jest żądanie realizacji zamówienia w zakresie poszerzonym. 5. Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie szerszym niż gwarantowany, jeżeli Zamawiający nie skorzysta ze swego uprawnienia do opcji. 6. Wykonanie prawa opcji nastąpi poprzez pisemne oświadczenie woli Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Zarówno zakres jak i termin realizacji dostawy ustalony zostanie w porozumieniu z Wykonawcą. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane. 7. Nabycie przedmiotów objętych opcją nastąpi po cenach jednostkowych podanych w ofercie Wykonawcy.