302826-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Netzkomponenten – „Modernizace odborných učeben, vybudování konektivity - základních škol v Lipníku nad Bečvou“
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizace odborných učeben, vybudování konektivity - základních škol v Lipníku nad Bečvou“
Beschreibung: dodávka a kompletace prvků konektivity, nábytku, pomůcek, vybavení a realizace stavebních prací za účelem modernizace učeben
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 72318000 Datenübertragung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237100 Teile für Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 30232000 Peripheriegeräte, 39162000 Lehrmaterial, 39162200 Lehrmittel und -geräte, 38510000 Mikroskope, 30237280 Stromversorgungszubehör, 30237200 Computerzubehör, 48820000 Server, 39160000 Schulmöbel, 31532900 Neonbeleuchtung, 38652100 Vorführgeräte, 30231310 Flachbildschirme, 30195900 Weiße Schreibtafeln und Magnettafeln, 32331300 Tonwiedergabegeräte, 42621100 CNC-Drehmaschine, 45262520 Mauerarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45421130 Einbau von Türen und Fenstern, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45421143 Installation von Jalousien
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Část E „Modernizace odborných učeben – stavební práce“
Beschreibung: stavební práce související s modernizací učeben Základní školy a mateřské školy Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace a Základní školy Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace. Stavební práce budou realizovány podle položkového rozpočtu zhotoveného RNDr. Petrem Cokou, Hasičská 3038, Frýdek-Místek, IČO:18108717 a podle zadávacích podmínek předmětné veřejné zakázky
Interne Kennung: část E
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262520 Mauerarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45442100 Anstricharbeiten, 45421130 Einbau von Türen und Fenstern, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45421143 Installation von Jalousien
Los: LOT-0004
Titel: Část D „Modernizace odborných učeben – dodání vybavení”
Beschreibung: dodávka a kompletace vybavení (např. IT, SW, notebooky, reprosoustavy, PC, sluchátka k PC, mikrofony, fotoaparáty, keramické tabule, tiskárny, demonstrační stoly, robotické sady, sady měřících senzorů apod.) za účelem modernizace učeben Základní školy a mateřské školy Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace a Základní školy Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, a to v souladu se zadávacími podmínkami
Interne Kennung: část D
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 30237100 Teile für Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 30232000 Peripheriegeräte, 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 38652100 Vorführgeräte, 30231310 Flachbildschirme, 30195900 Weiße Schreibtafeln und Magnettafeln, 32331300 Tonwiedergabegeräte
Los: LOT-0003
Titel: Část C „Modernizace odborných učeben – dodání pomůcek”
Beschreibung: dodávka a kompletace pomůcek za účelem modernizace učeben Základní školy a mateřské školy Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace a Základní školy Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, a to v souladu se zadávacími podmínkami
Interne Kennung: část C
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte, 38510000 Mikroskope, 39162110 Lehrbedarf, 42621100 CNC-Drehmaschine
Los: LOT-0001
Titel: Část A „Modernizace odborných učeben - vybudování konektivity”
Beschreibung: dodávka a montáž prvků konektivity pro Základní školu a mateřskou školu Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace v souladu se zadávacími podmínkami. Součástí předmětu veřejné zakázky je i provedení instalace strukturované kabeláže tak, aby byly vytvořeny technické podmínky pro účely dodávky a montáže prvků konektivity.
Interne Kennung: část A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237280 Stromversorgungszubehör, 48820000 Server, 72318000 Datenübertragung
Los: LOT-0002
Titel: Část B „Modernizace odborných učeben – dodání nábytku”
Beschreibung: dodávka a kompletace nábytku za účelem modernizace učeben Základní školy a mateřské školy Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace a Základní školy Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, příspěvková organizace, a to v souladu se zadávacími podmínkami
Interne Kennung: část B
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel