302826-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Świadczenie usług ochrony mienia i osób dla członków Grupy Zakupowej organizowanej przez GPP Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług ochrony mienia i osób dla członków Grupy Zakupowej organizowanej przez GPP Sp. z o.o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony mienia i osób dla członków Grupy Zakupowej organizowanej przez GPP Sp. z o.o. określonych w Rozdziale 1 SWZ (Zamawiający). 2. Szczegółowy rodzaj i zakres świadczenia usług, o których mowa w pkt. 1, dla poszczególnych Zamawiających, został określony w Załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony mienia i osób dla członków Grupy Zakupowej organizowanej przez GPP Sp. z o.o. określonych w Rozdziale 1 SWZ (Zamawiający). 2. Szczegółowy rodzaj i zakres świadczenia usług, o których mowa w pkt. 1, dla poszczególnych Zamawiających, został określony w Załączniku nr 1 i 1a do SWZ. Grudziądzki Park Przemysłowy działa jako pełnomocnik Zamawiających określonych w SWZ. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w zw. z art. 359 pkt 1) ustawy Pzp, którego wartość przekracza 750 000 euro
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak