2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowa realizacyjna, której przedmiotem jest usługa transportu drogowego nienormatywnego sprzętu wojskowego powyżej 15 ton do 45 ton na terenie kraju (zadanie nr 2)
Beschreibung: Przedmiotem umowy realizacyjnej jest usługa transportu drogowego nienormatywnego sprzętu wojskowego powyżej 15 ton do 45 ton na terenie kraju (zadanie nr 2)
Interne Kennung: Nr sprawy 31/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie zamówienia realizacyjnego, którego przedmiotem jest usługa transportu drogowego nienormatywnego sprzętu wojskowego powyżej 15 ton do 45 ton na terenie kraju (zadanie nr 2)