2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportu autokarowego studentów i pracowników dydaktycznych Wydziału Geologii UW w czasie trwania kursów terenowych 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu studentów i pracowników dydaktycznych w czasie trwania kursów terenowych z podziałem na części (4 części): Część 1 Kurs terenowy z geologii złóż (Legnica/Złotoryja-Olkusz) etap 1 29.06-04.07.2026 Część 2 Kurs terenowy z geologii złóż (Legnica/Złotoryja-Olkusz) etap 2 06.07-09.07.2026 Część 3 Kurs terenowy z kartowania geologicznego /kartowania geologicznego z GIS 09.08-29.08.2026 Część 4 Współczesne procesy w strefie brzegowej Bałtyku i ich zapis kopalny 14.09-18.09.2026 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres, w tym szczegółowy opis tras przewozu, miejsc, terminów i godzin podstawienia autokarów, ich ilości, ilości miejsc w autokarach a także wymagania co do ich standardu określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (osobno dla każdej z części)”.
Interne Kennung: POUZ/361/134/2026/WG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający musi zastosować skrócenie terminu składania ofert z 35 na 15 dni z przyczyn organizacyjnych związanych z przygotowaniem prowizorium planu zamówień publicznych jednostki - w pierwszym wariancie tryb przypisany tryb postępowania to art 275 ustawy PZP (tryb podstawowy - termin na składanie ofert 7 dni) a następnie tryb został zmieniony na art. 132 (przetrag nieograniczony, termin na składanie ofert 35 dni) przez co czas przeprowadzenie postępowania znacząco się wydłużył (wszystkie obowiązkowe terminy formalne na składanie ofert, PŚD, zawracie umowy). Ze względu na ustalone wcześniej terminy wyjazdów na kursy terenowe konieczne jest skrócenie terminu. W innym przypadku istnieje ryzyko nie odbycia się kursu a co za tym idzie zaburzenia procesu dydaktycznego, ponieważ kursy terenowe są elementem programu studiów. Podsumowując zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a standardowe terminy składania i otwarcia ofert uniemożliwiłyby jego realizację.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. 2. W przypadku, gdy Wykonawca składa więcej niż jedną ofertę samodzielnie lub wspólnie z innymi Wykonawcami, oferty takiego Wykonawcy zostaną odrzucone. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania oraz spełniają warunki udziału w postepowaniu. 4. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy eZamówienia. 5. Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu zastosuje tzw. procedurę odwróconą (art.139 ust.1 ustawy) tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 6. Zamawiający jest obowiązany udzielić wyjaśnień dot. treści SWZ nie później niż na 6 dni przed upływem terminu składania ofert pod warunkiem że wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynął nie później niż do połowy okresu przed upływem terminu składania ofert. 7. Złożenie interaktywnego formularza ofertowego z Platformy eZamówienia nie stanowi złożenia oferty zgodnie z wymogami SWZ. Wykonawca musi złożyć formularz ofertowy będący załącznikiem nr 2 do SWZ. 8. Wykonawca może złożyć oferty na wszystkie części postępowania: jedna oferta na jedną część. W przypadku złożenia większej liczby ofert na pojedynczą część, wszystkie oferty Wykonawcy w tej części zostaną odrzucone. 9. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 10. Ofertę oraz inne dokumenty wymagane w postępowaniu sporządza się w formie elektronicznej, podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 11. Ceną oferty jest cena brutto zawarta w Formularzu oferty. 12. Szczegółowy opis wszystkich askpektów procedury znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz załącznikami.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Kurs terenowy z geologii złóż (Legnica/Złotoryja-Olkusz) etap 1 29.06-04.07.2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu studentów i pracowników dydaktycznych w czasie trwania kursów terenowych: Część 1 Kurs terenowy z geologii złóż (Legnica/Złotoryja-Olkusz) etap 1, 29.06-04.07.2026 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres, w tym szczegółowy opis tras przewozu, miejsc, terminów i godzin podstawienia autokarów, ich ilości, ilości miejsc w autokarach a także wymagania co do ich standardu określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (osobno dla każdej z części)”.
Interne Kennung: POUZ/361/134/2026/WG_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Kurs terenowy z geologii złóż (Legnica/Złotoryja-Olkusz) etap 2 06.07-09.07.2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu studentów i pracowników dydaktycznych w czasie trwania kursów terenowych: Część 2 Kurs terenowy z geologii złóż (Legnica/Złotoryja-Olkusz) etap 2, 06.07-09.07.2026 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres, w tym szczegółowy opis tras przewozu, miejsc, terminów i godzin podstawienia autokarów, ich ilości, ilości miejsc w autokarach a także wymagania co do ich standardu określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (osobno dla każdej z części)”.
Interne Kennung: POUZ/361/134/2026/WG_2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Kurs terenowy z kartowania geologicznego /kartowania geologicznego z GIS 09.08-29.08.2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu studentów i pracowników dydaktycznych w czasie trwania kursów terenowych: Część 3 Kurs terenowy z kartowania geologicznego /kartowania geologicznego z GIS 09.08-29.08.2026 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres, w tym szczegółowy opis tras przewozu, miejsc, terminów i godzin podstawienia autokarów, ich ilości, ilości miejsc w autokarach a także wymagania co do ich standardu określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (osobno dla każdej z części)”.
Interne Kennung: POUZ/361/134/2026/WG_3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Współczesne procesy w strefie brzegowej Bałtyku i ich zapis kopalny 14.09-18.09.2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu studentów i pracowników dydaktycznych w czasie trwania kursów terenowych: Część 4 Współczesne procesy w strefie brzegowej Bałtyku i ich zapis kopalny 14.09-18.09.2026 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres, w tym szczegółowy opis tras przewozu, miejsc, terminów i godzin podstawienia autokarów, ich ilości, ilości miejsc w autokarach a także wymagania co do ich standardu określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (osobno dla każdej z części)”.
Interne Kennung: POUZ/361/134/2026/WG_4