2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace vybavení krajské digitalizační jednotky Vědecké knihovny v Olomouci, Část Informační a komunikační technologie
Beschreibung: Předmětem plnění je generační obměna informační a komunikační (ICT) infrastruktury v prostředí Krajské digitalizační jednotky (KDJ) provozované Vědeckou knihovnou v Olomouci (VKOL) v lokalitě Tomkova 414/44, 779 00 Olomouc – Hejčín. Plnění veřejné zakázky se sestává z následujících na sebe navazujících plnění: - Etapa č. 1: Non-IT řešení - Etapa č. 2: ICT síťové technologie - Etapa č. 3: IT serverové technologie - Etapa č. 4: Koncová zařízení S realizací předmětu plnění jsou rovněž spojeny služby v rozsahu dodávky, instalace, základní konfigurace, a zajištění podpory provozu od výrobců jednotlivých komponent na období 60 měsíců. Zboží bude dodáno v souladu s kvalitativními a technickými požadavky zadavatele uvedenými v příloze č. 1 zadávací dokumentace s názvem „Technická specifikace plnění“ (dále jen „technická specifikace“). Po doplnění údajů o nabízeném plnění účastníkem bude tato příloha tvořit nedílnou a závaznou součást kupní smlouvy. S dodávkou zboží souvisí související služby, které jsou rovněž specifikovány v technické specifikaci. Veškeré činnosti ve vztahu k dodávce musí být prováděny v souladu s platnými právními předpisy ČR a technickými a jinými normami, vztahujícími se na předmět veřejné zakázky z hlediska jeho charakteru a způsobu užití. Zadavatel požaduje originální a nové zboží určené k prodeji v České republice. Položky předmětu veřejné zakázky a zejména jejich minimální požadované parametry je nebytné chápat jako parametry minimální, přičemž účastník může nabídnout plnění s vyšší užitnou hodnotou či s lepšími parametry. Pokud Zadávací dokumentace obsahuje přímé nebo nepřímé odkazy na určitého dodavatele nebo výrobky, případně patenty na vynálezy, užitné či průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu, umožňuje Zadavatel výslovně použití i jiných, kvalitativně a technicky rovnocenných řešení, která naplní Zadavatelem požadovanou či odborníkovi zřejmou funkcionalitu. Případné výjimky jsou uvedeny v příloze č. 1 – technické specifikaci.
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001